Hakkımızda

Milyonlarca web yayıncısının en çok önem verdiği SEO konusu, gün geçtikçe önemini arttırmaktadır. Makale SEO olarak temel web sitesi içeriklerinden, klasik SEO ve holistik SEO makale hizmetlerine kadar özgün içerik oluşturma görevini üstlenen bir grup yazar olarak hizmet veriyoruz.

Anahtar kelimelerinizin kenara iliştirildiği, ezbere yazılmış içerikler ve makalelerden sıkıldıysanız, spam kabusları yaşıyor ve ceza alıyorsanız, uzman yazar kadromuzla tanışmanızın vakti gelmiş demektir. Makale yazmanın bilgi, tecrübe ve deneyim gerektirdiğini çok iyi bilen ekibimiz, sektörünüze uygun nitelikte belirlediğiniz anahtar kelimeleri kullanarak, iyi bir kullanıcı deneyimi oluşturmanıza yardımcı olur.

SEO Uyumlu Makale Nedir?

Her bir yazarımız bilgi ve tecrübesi olan konularda makale yazdığı için, her bir makale % 100 özgün, Türkçe imla kurallarına uygun olarak yazılmaktadır. Bu nedenle web sitenizi ziyaret eden kullanıcılar, iyi bir kullanıcı deneyimi elde ettiği gibi, arama motoru dostu olan web sitenizde, her zaman ilk sıralarda çıkacaktır.

Biz müşterilerimize SEO uzmanı olarak hizmet vermiyoruz. Çünkü biz, SEO uyumlu makale nasıl yazılır ya da holistik SEO makalenin kullanımıyla nasıl içerikler üretilebilir sorularınızı cevaplıyoruz. Teknik ve sosyal bilgi gerektiren konularda yazdığımız makalelerimiz, 2012 yılından beri mesleği makale yazarlığı olan ve profesyonel yazar olarak edebiyatı meslek edinmiş bir ekip tarafından üretilmektedir.

Gerçekten kullanıcının aradığı bilgiyi bulmasına yardımcı olmak ve bilgiye ulaşma şekli olarak interneti yararlı bir biçimde kullanmak için birikimini ortaya koyan Makale SEO, internet kullanıcılarını yanlış bilgi edinmekten korumak için hizmete geçmiştir.

Klasik SEO ve Holistik SEO Uyumlu Makaleler

Google, kullanıcıların en çok işine yarayan web sitelerini ön plana çıkarmak için, her geçen gün yeni algoritmalar geliştirmektedir. Yani gereksiz olan ve yalan yanlış bilgilerle dolu web siteleri, her geçen gün değerini yitirmektedir.

Profesyonel yazar kadromuzun meslekli ve teknik bilgi birikimleriyle birlikte aldıkları SEO uyumlu makale yazma eğitimleri sonucunda, arama motoru dostu web yayınlarının ortaya çıkması mümkün olmaktadır. Her bir makalemiz iade garantili olarak yazılmakta olup, müşterilerimiz en iyi makale hizmeti deneyimini yaşayacaklardır.

Makalelerimizin Genel Özellikleri

Makale SEO olarak her bir müşterimize özel olarak sunduğumuz makale hizmetimizin genel özellikleri şu şekildedir:

 • Makalenin konusuna uygun, bilgi verici ve anlatım akışı tam makaleler yazılmaktadır,
 • Makalelerde bol alt başlık, yüzde %2’yi geçmeyen anahtar kelimeler kullanılmaktadır,
 • Anahtar kelimeler kesinlikle anlatımın akışını bozmayacak şekilde kullanılmaktadır,
 • Klasik SEO ve holistik SEO olarak anahtar kelimeler kullanılabilir,
 • Her bir makale, makale konusunda uzman olan kişiler tarafından yazılır,
 • İnsanları yanlış yönlendiren, hakaret eden ve rencide edici makaleler yazılmaz,
 • Editörlük hizmetimiz kapsamında teslim ettiğimiz makalelerimizi görsellerle destekleriz,
 • Hazır makalelerin her biri özgün, köşe yazısı ve standart makalelerden oluşmaktadır.

Hangi Konularda Makale Siparişi Alıyoruz?

Müşterilerimizin her türlü içerik ve makale ihtiyaçlarını karşılıyoruz. Aşağıdaki konular haricinde her konuda makale siparişi alıyoruz ve siparişini takiben 24 saat içinde makale tesliminizi sağlıyoruz.

Hizmet Vermediğimiz İçerikler

 • Forex makaleleri,
 • Bankacılık sektörü makaleleri,
 • Online film izleme sitelerinin içerik ve makaleleri,
 • Nefret söylemi içeren tüm içerik ve makaleler,
 • Instagram takipçi makaleleri,
 • Sahte sağlık ürünleri makaleleri.

Bu konular dışında her türlü ihtiyacınız için web sitesi içerikleri ve makale siparişlerini alıyoruz ve yüzde 100 özgün, imla kurallarına uygun ve bol alt başlık içeren makaleler üretiyoruz.