Kurumsal SEO Makale Hizmeti Nasıl Olmalı?

İnternette görünür olan firmalar için kurumsal SEO makale hizmeti neden bu kadar önemli ve gerekli? Bu konuda ciddi bir derecede yaygınlamış yanlış bilgi bulunuyor.

Bildiğiniz gibi artık internet sitesi olmayan bir işletmenin kurumsallığı konusunda güven oluşturmak zorlaşmaya başladı. Eskiden en önemli kartvizit fiziki kartvizitlerken, şimdi bu etkiyi kurumsal bir web sitesi yaratıyor.

Yerel ya da ulusal bir işletmenin tanıtımının en iyi şekilde yapılmasının, hedef müşteri kitlesine, potansiyel müşterilerine ve rakiplerine kendini en iyi şekilde kanıtladığı bir alan olan internet siteleri aracılığıyla mümkün olmaktadır. Hem görsel, hem işitsel hem de zihinsel bir etkinin yaratılması için web sitesinin içeriği oldukça önemlidir.

İyi bir kurumsallık, yerel bir işletmeyi ulusal bir hale getirebilir, ya da ulusal bir işletmenin müşteri kitlesini arttırarak, belki de ilk ihracat deneyimini gerçekleştirmesini sağlayabilir. Bu yüzden web sitenizin her detayında önemli olacak kelimeleri, kurumsal sitelere makale hizmeti veren profesyonellerden almanız, en önemli yatırımınız olacaktır.

365 Gün Sizin için Çalışan Web Siteleri

Belki mesai saatleriniz hafta içi 5 gün sürüyor olabilir. Ama iyi bir internet sitesi, 365 gün sizi en iyi şekilde temsil eden kesintisiz bir reklam aracıdır.

Reklam bütçenizin bir kısmını kurumsal SEO makale satın alma sürecine yatırırsanız, profesyonel makale yazarlarıyla çalışan SEO uzmanları sizi ağır reklam maliyetlerinden kurtaracak bütçelerle rakiplerinizden öne geçireceğini görebilirsiniz. Bunun için web sitenizin ilk oluşum sürecinden itibaren profesyonel bir destek alarak, uzun vadede öne çıkabilir, ilk sayfada yer alabilirsiniz.

Her geçen gün yeni bir algoritma üreten Google teknoloji uzmanları, işe yarayan ve yaramayan sitelerin en iyi şekilde ayrılması için çalışmaktadır. Siz de bu sistemde yok olmak yerine, hak ettiğiniz yeri alarak doğru kelimelerle doğru müşteri kitlelerine ulaşabilirsiniz.

Sektörünüzde deneyim kazanmış olan yazar ekibi tarafından yazılan ve editör onayından sonra size teslim edilen makaleler, web sitenizin gereksiz bilgiler yığınıyla dolmasını engelleyecek, işe yarar bilgiler içeren makaleleriniz, hedef kitlenizin ilgisini çekecektir.

Web Sitenizin İçeriği Nasıl Olmalı?

Web sitenizde başarı hikayeniz, ürün ve hizmetleriniz, uzmanlık alanlarınız gibi kartvizitinizi temsil eden, tanıtımınızı en iyi şekilde yapacak olan anahtar kelimelerinizden yola çıkarak oluşturulan firma bilgileriniz yer alır.

Temel olarak bu bilgileri belki basit gibi görünebilir. Ancak arama motoru optimizasyonu söz konusu olduğunda, kaliteli içerikler ön plana çıkar. Aslında ne kadar farklıysanız, o kadar öne çıkarsınız ve bunu yapacak olan içeriklerinizdir. SEO uzmanı profesyonel anahtar kelime çalışmaları ve web sitesi optimizasyonu yaparken, sektörünüzle ilgili bilgi ve deneyimleriniz doğrultusunda yayınlayacağınız makaleler de, potansiyel müşterilerinizi etkiler. Bu yüzden profesyonel makale hizmeti oldukça önemlidir.

İnternetteki bilgi kirliliğinin temel sebebi olan kalitesiz içerik adı verilen spam makaleler, kurumsallığınızı zedeler. Oysa özgün ve bilgi verme amacını layığıyla yerine getirirken anahtar kelimeleri de en iyi şekilde sunan makaleler, farkınızı ortaya koyar.

Kurumsal SEO Makale Hizmeti Alırken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Öncelikle size düşük fiyat, yüksek kalite vaat eden makale hizmeti kurumlarına inanmamanız gerekmektedir. Çünkü kurumsal SEO makale yazarlığı ciddi bir iştir.

Bilgi, deneyim ve edebiyatın birleştiği makalelerde, kurumsal bir çalışma söz konusu olduğunda, sosyolojik bilgi de önemlidir. Bu nedenle makale yazarlığı konusunda hizmet almak istediğiniz kişi ya da kurumun sizi düşük ücretlerle değil, kaliteli içeriklerle cezbetmesi gerekecektir. Bunun için 100 kelimelik bir yazı yazdırarak, makaleler hakkında fikir sahibi olmanız oldukça kolaydır.

Birçok meslek gibi Türkiye’de makale yazarlığı konusu da deneyimli deneyimsiz herkesin yapabildiği bir iştir. Ancak kaliteli makale yazarlarını seçmek sizin elinizdedir ve sürekli ihtiyaç duyulan içerik üretimi, profesyonellik gerektiren bir şekilde yapıldığında, başarılı sonuçlar almanız kaçınılmazdır.

Kurumsal makale hizmeti almanızın yararlarını ele alacak olursak:

 • Web sitenizi ziyaret edenlerin, aradıkları anahtar kelimelerle ilgili tatmin edici bilgiler alması marka değerini yükseltir. Çünkü bilgi verdiğiniz konudaki detaylar arttıkça, sektörünüzdeki uzmanlığınız da kitlelerin dikkatini çeker.
 • Web sitenizdeki kurumsal SEO makaleler, müşteri kitlenize ulaşabilmeniz için en iyi araçlardır. Çünkü anahtar kelimeleriniz, müşterileriniz ve sizin aranızdaki özel bir parola gibidir. Bu parola aracılığıyla daha kolay ihtiyaç-fayda analizi yapılabilir.
 • İnternetteki kalitesiz içeriklerden kurtulmanız ve sektörünüzle ilgili özgünleşmeniz özgün makaleler ile mümkündür. Bu da sizi rakiplerinizden bir adım öne çıkarır.
 • Ürün ve hizmetlerinizi en doğru şekilde tanıtırsınız.  Hedef kitlenizi sosyolojik olarak analiz eden içerik oluşturucu, sizin için doğru kelimeleri seçerek hedef kitlenizin dilinden konuşur.
 • LSI SEO, holistik SEO gibi birçok anahtar kelime kombinasyonunun bulunduğu uzun ve özgün makaleler, sitenizi öne çıkarır.

Yani kurumsal imaj, ürün ve hizmet tanıtımı, sürdürülebilir reklam, marka bilinirliği gibi temel konularda, her zaman en iyi etkiyi alabilirsiniz. Bu yüzden kurumsal SEO makale ve içerikler siteniz için hayati bir önem taşır.

 

Kurumsal SEO Makale Hizmeti Nasıl Olmalı?” için 4 yorum

 • 7 Nisan 2017 tarihinde, saat 09:02
  Permalink

  1 seneden fazladır çalışıyoruz. Bilgi gerektiren makaleler lazımdı hem hızlı teslim edildi hem de cidden kaliteli işler çıktı. Birçok sitemiz için çalışıyoruz

  Yanıtla
 • 12 Nisan 2017 tarihinde, saat 15:42
  Permalink

  2014 yılından beri birçok internet sitesi için Gökçe hanımla çalıştım. Birçok siteyi spamden kurtardı.
  Makaleler okumayı sevmeyen baba bile kendini okutuyor. Özellikle tarih ve psikoloji makalelerini tavsiye ederim.

  Yanıtla
 • 16 Temmuz 2017 tarihinde, saat 19:31
  Permalink

  Gökçe hanım ve ekibi sayesinde sitemiz ilk sırada çıkıyor. Bunca zaman boşa para harcamışız yediğimiz cezalar da cabası!
  Teşekkür ederiz kaliteli işleriniz ve himetiniz için.

  Yanıtla
  • 17 Temmuz 2017 tarihinde, saat 07:31
   Permalink

   Teşekkür ederiz Murat Bey, sizler sayesinde daha fazla yazara iş imkanı sunabiliyoruz biz de

   Yanıtla

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir