makale-yazari-araniyor

Şu an yazar arayışımız bitmiştir. İhtiyaç oldukça ilanımızı güncelleyerek alım yapacağız. 

Evet internette en çok aradığınız anahtar kelime grubu olan makale yazarı aranıyor duyurumuzu aktif hale getirdik. Ancak bazı şartlarımız var ve buna uygun olarak çalışabilecek olan takım arkadaşlarıyla çalışacağız.

Nasıl Bir Makale Yazarı Aranıyor?

Nasıl bir makale yazarı aranıyor diye mail gönderen adaylarımız bazı niteliklere sahip olmalılar. İki kelimeyi bir araya getirmeyen, internetteki bilgileri değiştirip içerik diye gönderen yazarlar aramıyoruz.  Bu işi meslek olarak gören kişilerle çalışıyoruz.

Öncelikle ekibimizde çalışacak olan makale yazarı adaylarında aradığımız genel özellikler şu şekilde olacak:

 • Kitap okuma alışkanlığı edinmiş,
 • Mesleki ya da belli bir konuda uzmanlaşmış bilgi birikimi ve deneyime sahip,
 • Tercihen sigortası ve geliri olmayan kadın yazar adayları,
 • Türkçe okuma, yazma ve anlama yeteneği üst düzeyde olan,
 • Dil bilgisi kurallarına hakim,
 • İş disipline sahip olan,
 • Her bir içerik ve makalesine ilk kez yazıyormuş gibi özen gösterecek olan,
 • Anlatım bozuklukları hakkında bilgi sahibi,
 • SEO uyumlu içerik ve makalenin anlamını bilen,
 • Okumak ve yazmak bir yaşam tutkusu diyen, okuyup yazmadan duramayan,
 • Anahtar kelimeleri cümle akışına uygun kullanan ve nerede kullanılması gerektiğini bilen çalışma arkadaşları arıyoruz.

Özgeçmiş bilgileriyle birlikte makaleonline@gmail.com adresine mail göndermesini beklediğimiz yazar arkadaşlarımızın, son okudukları kitabın kısa bir özetini yazarak maile eklemelerini rica ediyoruz.

Çalışma Şekli ve Ücretlendirme

Çalışma şeklimiz her yazarımızın bulunduğu yerden olup, tam zamanlıdır. Verilen işi zamanında teslim edecek olan ve 1 aylık deneme sürecini başarıyla geçiren yazar adaylarımız, asgari ücret + SGK ile çalıştırılacaktır. Tam zamanlı eleman bulunmuştur

Özellikle ev hanımlarını tercih ederek iş alımı yapacağımız makale yazarı aranıyor ilanımıza yarı zamanlı olarak da yazar arkadaşları dahil edeceğiniz. Bu yüzden bize ulaşarak, uzmanlık alanınız (hangi konularda makale ve içerik yazabileceğiniz, günlük kelime kapasiteniz) ile birlikte bilgilerinizi ileterek, siz de üreticiliğinizi milyonlarca insanla paylaşabilirsiniz.

İşini ciddiyet ve özenle yapan herkes ilanımıza başvurabilir. Makale SEO felsefesinde, çocuk sahibi olduğu için çalışamayan kadınları iş sahibi yapmak ve gelir elde etmelerini sağlamak önceliklidir. Bu yüzden kadınların hayata katılımı için özen gösteriyoruz.

Üniversite Öğrencisi Makale Yazarı Aranıyor

Üniversiteli gençlerin ilk sorumluluk denemeleri olan üniversite hayatları için destek sağlamak amacıyla, hem üretmelerini sağlamak hem de harçlıklarını çıkarmaları için yarı zamanlı çalışma imkanı sunuyoruz.

Günlük kaç adet makale yazabileceğinizi bize söyleyin, size her hafta düzenli olarak içerik gönderip, harçlıklarınızı gönderelim. Siz de kendi ayaklarınızın üzerinde durarak, ailenizin yükünü hafifletebilirsiniz ve kaleminize güveniyorsanız, kaleminizle para kazanabilirsiniz.

İş yoğunluğumuza göre dönem dönem üniversitesi öğrencisi makale yazarı aranıyor duyurumuzu güncelleyeceğiz.

NOT: Unutmayın hiç bir kopya ettiğiniz makale, sizin deneyimlerinizden elde ettiğiniz fikirler kadar değerli değildir.