Makale Yazarı Aranıyor

makale-yazari-araniyor

Arayışımız sona ermiştir, ilginiz için teşekkür ederiz.

Evet internette en çok aradığınız anahtar kelime grubu olan makale yazarı aranıyor duyurumuzu aktif hale getirdik. Ancak bazı şartlarımız var ve buna uygun olarak çalışabilecek olan takım arkadaşlarıyla çalışacağız.

Öncelikle ekibimizde çalışacak olan makale yazarı adaylarında aradığımız genel özellikler şu şekilde olacak:

 • Kitap okuma alışkanlığı edinmiş,
 • Mesleki ya da belli bir konuda uzmanlaşmış bilgi birikimi ve deneyime sahip,
 • Tercihen sigortası ve geliri olmayan kadın yazar adayları,
 • Türkçe okuma, yazma ve anlama yeteneği üst düzeyde olan,
 • Dil bilgisi kurallarına hakim,
 • İş disipline sahip olan,
 • Her bir içerik ve makalesine ilk kez yazıyormuş gibi özen gösterecek olan,
 • Anlatım bozuklukları hakkında bilgi sahibi,
 • SEO uyumlu içerik ve makalenin anlamını bilen,
 • Anahtar kelimeleri cümle akışına uygun kullanan ve nerede kullanılması gerektiğini bilen çalışma arkadaşları arıyoruz.

Özgeçmiş bilgileriyle birlikte makaleonline@gmail.com adresine mail göndermesini beklediğimiz yazar arkadaşlarımızın, son okudukları kitabın kısa bir özetini yazarak maile eklemelerini rica ediyoruz.

Çalışma Şekli ve Ücretlendirme

Çalışma şeklimiz her yazarımızın bulunduğu yerden olup, tam zamanlıdır. Verilen işi zamanında teslim edecek olan ve 1 aylık deneme sürecini başarıyla geçiren yazar adaylarımız, asgari ücret + SGK ile çalıştırılacaktır. Tam zamanlı eleman bulunmuştur

Özellikle ev hanımlarını tercih ederek iş alımı yapacağımız makale yazarı aranıyor ilanımıza yarı zamanlı olarak da yazar arkadaşları dahil edeceğiniz. Bu yüzden bize ulaşarak, uzmanlık alanınız (hangi konularda makale ve içerik yazabileceğiniz, günlük kelime kapasiteniz) ile birlikte bilgilerinizi ileterek, siz de üreticiliğinizi milyonlarca insanla paylaşabilirsiniz.

İşini ciddiyet ve özenle yapan herkes ilanımıza başvurabilir. Makale SEO felsefesinde, çocuk sahibi olduğu için çalışamayan kadınları iş sahibi yapmak ve gelir elde etmelerini sağlamak önceliklidir. Bu yüzden kadınların hayata katılımı için özen gösteriyoruz.

Üniversite Öğrencisi makale yazarı aranıyor

Üniversiteli gençlerin ilk sorumluluk denemeleri olan üniversite hayatları için destek sağlamak amacıyla, hem üretmelerini sağlamak hem de harçlıklarını çıkarmaları için yarı zamanlı çalışma imkanı sunuyoruz.

Günlük kaç adet makale yazabileceğinizi bize söyleyin, size her hafta düzenli olarak içerik gönderip, harçlıklarınızı gönderelim. Siz de kendi ayaklarınızın üzerinde durarak, ailenizin yükünü hafifletebilirsiniz ve kaleminize güveniyorsanız, kaleminizle para kazanabilirsiniz.

İş yoğunluğumuza göre dönem dönem üniversitesi öğrencisi makale yazarı aranıyor duyurumuzu güncelleyeceğiz.

NOT: Unutmayın hiç bir kopya ettiğiniz makale, sizin deneyimlerinizden elde ettiğiniz fikirler kadar değerli değildir.

Makale Yazarı Aranıyor” için 13 yorum

 1. seda Yanıtla

  Merhaba,yazarlık hususunda 2 yıllık geçmişe sahibi.Birçok sitede yazılarım mevcuttur.iletişime geçmeniz halinde detaylardan bahsetmek isterim.
  Teşekkürler.

  • Makale SEO YazarYanıtla

   Başvurunuz tarafımıza ulaşmıştır. Size en kısa sürede dönüş yapılacaktır.

 2. Rahman saygılı Yanıtla

  8 aydır aktif makale yazarlığı yapmaktayım.. Birçok makale yazdım..Yazarlık yapabilirim.

  Saygılarımla

 3. Çağlar Yanıtla

  İyi günler, daha önce birkaç kısa makale yazmış ve bir kitap çevirmiş bulunmaktayım. Yurtdışında yaşıyorum, eğer bilgisayar aracılığı ile bir iş birliği kurabilir isek bunu değerlendirmek isterim.

 4. Seyhan Yanıtla

  Merhaba ben ücretli makale yazarlığı işi arıyorum. Ben hayat hakkında yaşamla ilgili yazılar mekaleler yazıyorum. Eğer sizin yazarnız olmanı ücretli olarak benimle çalışmak isterseniz size bir kaç örnek gönderebilirim yorumuma yanıt alabilirsem çok severim…

 5. özge Yanıtla

  Ücretli makale yazarlığı bir süredir araştırdığım ve başlamak için hazır olduğumu düşündüğüm bir iş. Bu konu da yardımcı olursanız çok sevinirim.Bir de fiyat bilgisi alabilir miyim ?

 6. yelda Yanıtla

  Merhabalar, 4 yıllık bir makale yazarlığı ve 5 yıllık (yerel gazete) köşe yazarlığı deneyimim var. İletişime geçerseniz detaylar hakkında bilgi sunabilirim.
  İyi Çalışmalar…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir