Makale Siparişi Hakkında S.S.S.

Nasıl makale siparişi verilir?

Web sitemiz üzerinden bizimle iletişime geçerek makale siparişi verebilirsiniz. xls, doc uzantılı dosyalarınız için yazar@makaleseo.com adresine mail atabilirsiniz. Siparişleriniz, ödeme sonrası işleme alınmaktadır.

Makaleyi beğenmezsek ne olur?

Makaleleri kötü niyet olmadan beğenmemeniz halinde ücretsiz olarak yeniden yazdırıyoruz. Böyle bir ihtimal uzun yıllardır edindiğimiz deneyimlere göre olmadığı için içiniz rahat olabilir.

Makaleler ne zaman teslim edilir?

Her makalenin teslimat süresi farklıdır. Hazır makaleleri hemen satın alabilirsiniz. Ancak makale siparişi verdiğinizde, makalenin uzunluğu, yazarın müsaitlik durumu ve redakte aşamasına göre, her bir makale 24 saat içinde teslim edilir.

Toplu makale siparişleri için de, makale sayısına göre süre değişiklik göstereceğinden, yazarlarımız size bilgi vermektedir.

Anahtar kelimeleri biz mi veriyoruz?

Anahtar kelimeleri genellikle müşterilerimiz vermektedir. Biz SEO uzmanı değil, profesyonel makale siparişi ve içerik oluşturucu bir grup yazarız. Bu nedenle okunabilirliği yüksek ve kaliteli içerik üretiyoruz. Ancak dilerseniz, anahtar kelimeler konusunda da size yardımcı oluyoruz.

İyi bir çalışma için her 50 kelimede bir anahtar kelime kullanma şeklinde içeriğin spam yemesine neden olacak aşırı kullanımlardan kaçınıyoruz.

Neden Makale SEO sitesini tercih etmelisiniz?

Çünkü makale SEO sizin için kaliteli içerikler üretir ve kadrosunda yazar ekibinin gerçek meslekleri yazarlıktır. Yani ekibimizdeki hiçbir yazarın ek iş olarak makale yazması söz konusu değildir.

Herkes iyi bildiği konular hakkında bilgi ve deneyime sahiptir. Bu nedenle tek bir kişinin yüzlerce farklı deneyimi olmadan içerik ve makale üretmesi mümkün değildir. Ekibimizde her yazar, kendi bilgi, deneyim ve birikimleri sonucu makale yazmaktadır. Bunun sonucu olarak da ortaya çıkan makalelerin kaliteli olacağı kaçınılmazdır.

Temiz bir internet deneyimi sunmak istiyorsanız, kullanacağınız makale ve içerikler de temiz bir dil ile yazılmış olmalıdır. Artık internet yayıncılığı ülkemizde de önemli ve hangi içerik daha işe yararsa, o içerik ilk sayfalardaki yerini alıyor.

Makale fiyatlarında 100 kelime ne kadar?

Makalelerimizde 100 kelime 2 TL olarak belirlenmektedir. Ancak bu fiyatlar talep edilen makaleye göre değişiklik gösterebilir. Bu nedenle siparişinizi verdiğinizde, size geri dönüş yaptığımızda fiyatı da belirleyecektir.

Özel sipariş şarkı sözü ve şiir için fiyatlandırma ne şekilde?

Bu siparişler için de fiyatlandırma konusunda talebinize göre işlem yapılmaktadır. Biliyorsunuz ki bir insanın kendi bilgi ve deneyimlerini sermaye olarak ortaya koyduğu yazarlık mesleğinde suistimal çok fazladır. Birçok makale hizmeti veren sistemde, yazarlık mesleğine hakaret eder gibi 100 kelimesi 50 kuruş, 75 kuruş gibi fiyatlandırmalar yapılmaktadır.

Bu tür fiyatlandırmaları kabul eden yazarlar olmadığı için, boş zamanında makale yazan kişilere bu iş yaptırılmaktadır. Günün 14 saati çalışarak, ayda bin lirayı zor kazanan bu insanların emeği sömürülmektedir. Bizden aldığınız hizmette hiçbir yazarımız sömürülmeden, emeğinin karşılığı verilerek çalışılmaktadır. Bu yüzden fiyatlarımızı yüksek bulanların, kelimesi 75 kuruşa yazılan makaleleri satın almalarını tercih ediyoruz.

Makale SEO sisteminde hiç bir zaman emek sömürüsü ve adaletsizliğe yer verilmeyeceğinden, fiyatlandırma sistemi de insani şartlarda olacaktır.

Makale siparişi verirken hangi ödeme yöntemleri kullanılıyor?

Firmamıza makale siparişi verdiğinizde İNG Bank, Denizbank ve  Yapı Kredi Bankası aracılığıyla ödemelerinizi havale/EFT yöntemiyle gönderebilirsiniz. Ödemeniz hesabımıza düşer düşmez makaleleriniz hazırlanıyor olacaktır.