Kısaca anlatmak gerekirse işiniz ile ilgili bilgilerin yazıldığı yazılara tanıtım yazısı denir. Tanıtım yazıları en kaliteli reklam yöntemleri arasındadır. Çoğu web sayfası sahipleri tanıtım yazılarının avantajlarından haberdar olduğu için belirli bir ücret karşılığında bu hizmeti vermektedir.

Örneğin çok sık ziyaret edilen bir haber sitesine tanıtım yazısı vermek, daha fazlakişi tarafından tanınmayı sağlar.  Uzun süredir yazılan tanıtım yazıları yüzünden birçok işletme sahibi parasının boşa gideceğini düşünmektedir. Bu sanıldığının aksine çok yanlış bir düşüncedir.

Tanıtım Yazısı Nasıl Yazılır?

Öncelikle sizlere tanıtım yazısı nasıl yazılır sorunun cevabını verelim. İlk olarak tanıtım yazısı kesinlikle kopya yapıştır şeklinde yazılmamalıdır. Yazılarınız müşterileriniz için tamamen doğal, akıcı ve özgün olmalıdır. Uzun bir yazının özeti şeklinde düşünebilirsiniz.

Tanıtım yazılarında hangi kelimeler ile aranmak istiyorsanız o kelimelere link vermeniz sizlere olumlu sonuçlar getirecektir. Tanıtım yazılarında en fazla 2 anahtar kelime kullanılmalıdır. Buna göre de bir tanıtım yazısı ortalama 300 kelime olmalıdır. Yazılarınızı destekleyecek nitelikte görsel malzeme ekleyebilirsiniz. Tanıtım yazıları genellikle ziyaretçisi fazla siteler için kullanılan bir yöntemdir. Ziyaretçisi az siteler tarafından kullanılmaz. Her site için tanıtım yazısı yayınlanmaz.

Sitelerin hizmet verdiği alana göre tanıtım yazısı yazılmalıdır. Örnek; bilişim siteniz varken, pastanecilik işi ile uğraşan bir sitesinin tanıtım yazısını kullanmak elbette ki çok alakasız olacaktır.

Nereden Yaptırabilirim?

Tanıtım yazılarını yaptırmanın 2 yolu bulunuyor. Bunlardan ilki forum sitelerinden yardım almak. İkincisi ise, bu işe ücretli yapan sitelere başvurmak. Bu iki yolda da dikkatli olup aşırıya kaçmamak çok önemli.

Tanıtım Yazılarının Faydaları

Sizler için tanıtım yazılarının faydaları ile ilgili bilgileri aşağıda derledik:

1.Tanıtım yazısı kullanmak reklam yapmanın bir diğer yoludur. Tanıtım yazınızı okuyan kişiler sizleri daha iyi tanır.

2.Tanıtım yazıları silerin arama motorlarında daha üst sıralarda gözükmenize yardımcı olur. Kurallara uygun yazılan bir tanıtım yazısı sizlere her zaman olumlu sonuçlar getirecektir.

3.Tanıtım yazıların site sahibinin ve sitenin tanıtımını yapar.

4.Yazılar ile birlikte, yazıyı kullanan sitenin hitinde artış gözlemlenir.

5.Yazıyı yayınlaya site de kişi de bundan olumlu etkilenir.

Yukarıda belirtilen bütün kurallara bağlı kalınarak “200 kelimelik örnek makale”

Özel Güvenlik

Son yıllar da gittikçe popülerleşen özel güvenlik sektörü, yeni iş arkadaşlarıyla çalışma alanlarını hızla geliştirmektedir. Kariyer Güvenlik, 10 yıldan beri güler yüzlü, titiz ve başarılı kadrosuyla özel güvenlik adı altında genç arkadaşlarımızı yetiştirir. Eğitimini bitiren öğrencileri, onların da kabul ettiği şartlar altında belli kurum ve kuruluşlara yerleştirir. www.siteniz.com sitesinden üye olmadan online başvuru yapabilirsiniz.

Özel Güvenliğin Merkezi

Özel güvenliğin merkezi Kariyer Güvenlikte, güvenlik sektöründe silahlı olarak çalışmak isteyen kişilerde bazı özellikler aranmaktadır. Bunlar: 21 yaşını doldurmuş olmak, en az lise dengi okuldan mezun olmak, 6136 sayılı Kanun ve ilgili mevzuatında ki şartları taşımak. 10 yıldır yaklaşın 10.000 öğrenciye sertifika veren kurumumuzda, sizleri de aramızda görmek isteriz. Her türlü sorunuz için bize, telefon numaralarımızdan ve mesai saatleri içerisinde ulaşabilirsiniz.

Özel Güvenliğin Görevleri Nedir?

1.Kişileri duyarlı mekanizmalardan geçirerek, onların üzerlerini detektörle arayabilir.

2.Konser, maç, toplantı vb. alanlara katılmak isteyenlere kimlik sorabilir ve kişileri x-ray gibi cihazlardan geçirebilir.

3.Üst aramak için aranan kişi ile özel güvenlik görevlisinin aynı cinsten olması gerekir.

4.Özel güvenliğin çalışma alanında aranan kişiler varsa bu kişileri yakalayıp, gerekli aramaları yapabilir.

5.Kolluk kuvvetlerini bildirmek üzere arama sırasında buldukları suç teşkil edici aletleri emanet olarak alabilir.

6.Olay yerinde bulunan delilleri korur.

7.Türk Medeni Kanunun 981’inci, Borçlar Kanunun 52’inci ve Türk Ceza Kanunun 49. Maddesine göre gerekli olan durumlarda zor kullanabilir.