Web Sitesi İçeriği

Web sitenizde ne iş yaptığınız, ürün ve hizmetleriniz, ürün içerikleriniz gibi bilgilerin doğru ve SEO çerçevesinde yazılması web sitesi içeriği olarak adlandırılan içeriklerle mümkündür.

Hakkımızda, tarihçe, ödüllerimiz, ürün ve hizmetlerimiz, ekibimiz vs. gibi konuların hedef kitlenize doğru ve etkili bir şekilde anlatılması gerekmektedir. Bu durumda içerik editörü desteği alarak web sitenizin kurulumunda sağlam bir temel atmış olursunuz.

Web sitenizin dolu ve eksiksiz bir şekilde müşterilerinize, rakiplerinize ve çalışanlarınıza sunulması için içerikleriniz en önemli silahınız olacaktır. Ne kadar başarılı bir web sitesi içeriği yaptırırsanız o kadar iyi ifade edebildiğiniz bir kurumsal kimliğiniz olur.

Makale SEO ekibine verdiğiniz brief doğrultusunda, kurumsal kimliğinizi en iyi şekilde ifade edecek olan içeriklerin de yazılmasına başlanacaktır. Her sektöre özgü kurumsal dil kullanılarak, hedef kitlenin anlayacağı şekilde bilgilendirme ve güven sağlanması için web sitesi içeriği yazdırabilirsiniz.

Kurumsal Hikayeler, Başarı Öyküleri

Basit bir hakkımızda ile geçiştiremeyecek kadar başarılıysanız, şirket kuruluşu hakkında tarihçe ya da başarı hikayeleriyle kurumsal kimliğinizi ifadenizi netleştirebilirsiniz.

Her sektör için tercih edeceğiniz web sitesi içeriği siparişleriniz için siparis@makaleseo.com adresine mail gönderebilirsiniz.